Eşya Ambalajlama Nasıl Olmalı ?

Mobilyaların Paketlenmesi

Şirketimiz A1 Nakliyat eşya ambalajlama ve paketleme konularında yılların verdiği bilgi, tecrübe sayesinde profesyonelleşmiştir. Özellikle özel eşyaların paketlenmesinde firmamız gerekli hassaiyeti göstermektedir. Bu hassasiyet müşteri memnuniyetine yansımaktadır. Arkamızda sürekli olarak mutlu müşteriler bırakmaktayız.

Temiz, sağlam ve eşyanın cinsine ve hassasiyetine göre değişik ebat ve standartlar da ambalaj kutusu ve malzemesi kullanılmaktadır. Eşyanın sevkiyat şekline bağlı olarakda sandıklar kullanılmaktadır.

Mobilyaların Ambalajlama Şekli

Ekiplerimiz içinde herzaman bir kişi mobilya ustasıdır. Tüm söküm işlerini mobilya ustası yapar ve gerekli hassasiyeti gösterir. Mobilyalar söküldükten sonra cinsine bağlı olarak uygun şekilde sarılır, ambalajlanır. Yeni ikamet edilecek yerdede özenle tekrar kurulumları yapılır.

Koltuk ve Kaneplerin Ambalajlama Hizmeti :

Eşya Ambalajlama
Eşya Ambalajlama

Bu tür eşyalarda öncelikle streç film kullanılarak tüm eşya sarılır. Eşyanın cinsine ve kalitesine bağlı olarak ek önlemler olarak naylon havalı ambalaj ve kartonda kullanılır. Lekelenmemesi içinde gerekli özen gösterilir.

Kırılacak Cam ve Hassas Eşyaların Ambalajlama hizmeti :

Kırılacak hassas eşyalarınız birbirine temas etmeyecek şekilde, balonlu ambalaj naylonu yada beyaz kağıtlar kullanılarak sarılır ve birbirine değmeyecek şekilde karton koli içerisine konulur. Eşyalarınız ; örneğin, plazma televizyon gibi elektronik eşyalarınız, çok hassas antika değeri olan eşyalarınız ; durumuna göre, balonlu naylon malzeme, kartonlar kullanıldıktan sonra, ahşap sandık içerisine veya içerisine strafor (köpük) konulmuş ahşap sandık içerisine konulmaktadır.

Giyim eşyalarınızın Ambalajlama Hizmeti :

Koltukların Amblajlanması

Özel giysilerinizi siz uygun şekilde ambalajlamalısınız, diğer giysi grubu içinde giysinin çeşidine göre askılıklar, naylon poşetler kullanılmaktadır.